עורך דין צבאי

עורך צבאי –הפתרון שלך מול הצבא

מידע מעניק בטחון ומקנה את האפשרות לפעול בצורה נכונה. עם עורך דין צבאי נכון אתה יכול לקבל את כל הסיוע והמידע אליהם אתה נזקק.

תקופת הצבא היא ללא ספק תקופה המלווה במחויבות גדולה, בה אתם משקיעים מספר שנים מחייכים עבור ביטחון המדינה. בשל עבירות משמעת רבות חיילים נאלצים לעמוד אל מול מערכת המשפט ולהציל בזה את המשך חייהם. עבירות כמו שימוש בסמים, השתמטות, משמעת, עריקות ועבירות אלימות שונות מובילות את החייל אל תהליך החקירה והמשפט אשר בסופו הוא עלול להיות מואשם בעבירה זו או אחרת. עורך דין צבאי המשמש כסנגור צבאי לכל מי שתחת הצבא ומסייע בעדם לצאת מהסיפור בשלום.

הקושי הגדול בתקופת המעצר ואחריה:

רוב מוחלט של החיילים אינם מכירים את בית המשפט מקרוב, העמידה אל מול הסמכות הצבאית עשויה להיות טראומטית וקשה. לא תמיד קל להתבטא בצורה טובה וברורה בחקירות ושאלות רבות לגבי מה ואיך להגיד קופצות לראש, כי הרי מלחיץ לדעת שאתה בעצמך אמרת דברים שעלולים חלילה להפליל אותך. עורך דין צבאי יידע לייצג אותך בצורה הטובה ביותר.

ההשלכות בהרשעת עבירות פליליות בצבא:

הרשעה בביצוע עבירה לחייל עלול להשפיע על המשך חייו של החייל במסגרת הצבא, ויותר מכך, באזרחות. חייל שמבצע עבירה משפטית עלול להגיע לתא הכלא ולשאת את עונשו גם בכך שהרישום הפלילי ילך איתו לכל מקום. לכל סוגיה וסוגיה בעבירות פליליות צבאיות יש ענישה אחרת וייחודית לסיטואציה המדוברת. אתם יכולים לשמוע על חיילים שנעצרו וקיבלו עונש מאסר בתא הכלא הצבאי אך זה לא נגמר שם. רבים הם החיילים שבגין עבירות חמורות מורדים בדרגה ואף מקבלים רישום פלילי אזרחי שהולך איתם גם לחיים הפרטיים שלאחר הצבא.

עורך דין צבאי- יש עם מי לדבר:

החייל אינו אזרח האחראי על עצמו ולכן המורכבות היא גדולה יותר. לשם כך, יש צורך לפנות לעורך דין צבאי בעל ניסיון רב, מקצועי ומיומן בתחום אשר יוכל להכיל את כל פרטי המקרה, ללוות אתכם בתהליך יד ביד ולהציל אותך מענישה אפשרית. עורך דין צבאי מעביר לכם את כל המידע הדרוש לכם ומכין אתכם נכונה לחקירות מצ"ח ומייצג אתכם בבית המשפט הצבאי. גם במקרה של ענישה, עורך דין צבאי מסוגל לסייע לך בכל הנושא של ערעורים או בקשות חנינה והקלה בעונש.

 

בין אם אתם חשודים בעבירה פלילית צבאית קטנה או גדולה ובין אם אתם כבר בשלבי חקירות, אתם לא לבד! פנו אלינו לקבלת סיוע משפטי וליווי צמוד של עורך דין צבאי בעל היכרות עמוקה עם כל הנושאים הצבאיים והמשפטיים המורכבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *