משפט צבאי

כיצד לאתר עורך דין צבאי טוב?

בעבר במידה ונתקלנו בבעיה בצבא והיינו צריכים עורך דין צבאי, היינו נדרשים לברר אצל מכרים, לכתת רגלינו בין משרדי עורכי דין, לחפש בקרב עמותות פרטיות שעמדו לרשות החיילים או לחפש במדריכים טלפונים על מנת למצוא עורך דין שיוכל לעזור לנו. מידת המידע שעמד לרשותנו היתה מצומצמת וכמעט ולא עסקה בכל הקשור ליכולות של עורך הדין.

כיום בזכות כלים שונים באינטרנט, יש לנו אפשרות לאתר ולבחור עורכי דין צבאיים שמתמחים בתחומים שונים ואנחנו יכולים לוודא את הרמה שלהם בצורות שונות. למעשה כיום עומדים לרשותנו כלים רבים שעוזרים לאתר עורך דין צבאי טוב שיעזור לנו בכל בעיה עם מערכת החוק והמשפט הצבאית.

נתחיל מהבסיס, בשביל לבחור עורך דין צבאי, אנחנו יכולים להיעזר באתרים של עורכי דין באופן ישיר. היתרון של אתרים אלה, שם אנחנו יכולים לקבל מידע רב אודות מקרים בהם טיפלו אותם עורכי דין וכן על ההתמחויות שלהם. החיסרון הוא, שמדובר באתר לא אובייקטיבי, מאתר מטעם עורך דין ולכן לא נמצא שם ביקורות עליו. מה שכן, אנחנו יכולים להשתמש במקרים בהם הוא טיפל ובתוצאותיהם, בשביל להעריך את יכולותיו.

אופציה אחרת היא שימוש במאגרים ומדריכים של עורכי דין. מדובר על אתרים מקצועיים בהם אנחנו יכולים למצוא פרטים עליהם, בחלק מהמאגרים והאתרים אפשר גם למצוא גם חוות דעת של גולשים אודות עורכי דין ותפקודם. כאשר אתם קוראים את אותן תגובות, רצוי מאוד להפעיל שיקול דעת ומערכת סינון, חלק מהתגובות מוטות לכאן וחלק לכאן. אפשר לקרוא בין השורות ולהבין, מה תגובה אמיתית ומה לא.

עוד אופציה שעומדת לרשותכם, הם אתרים שמיועדים לתת מידע לחיילים. באתרים אלו תוכלו לקרוא המלצות על עורך דין צבאי, וכן ליצור איתו קשר ישירות דרך האתר. מדובר באתרים יותר אובייקטיבים מאשר אתרים של עורך דין וכן התגובות וההמלצות שלהם, הרבה יותר "מתונות" ולכן אפשר להתייחס אליהן בצורה יותר רצינית ופחות חשדנית.

האופציה האחרונה שעומדת לרשותכם היא רשתות חברתיות. בקבוצות שונות אפשר לקבל המלצות על עורכי דין ובפרט צבאיים, הבעיה עם תגובות והמלצות ברשתות חברתיות הן, שהרבה יותר מאשר בתגובות באתרים, קשה מאוד לסנן ולדעת מי מדבר מטעם מי ומי באמת אומר את האמת. הרבה פעמים התגובות וההמלצות אינן נעימות ולא בהכרח כי הן נכונות כמו בגלל שהלקוח נכבה או אולי הפסיד במשפט וזה עולה לאותו עורך דין צבאי בתגובה קשה ממנו.

אז כיצד מאתרים עורך דין צבאי טוב? משתמשים בחוכמת ההמונים ונעזרים באנשים בעלי ניסיון לצורך סינון ראשוני, לצורך סינון שני ושלישי, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה להיפגש עם עורך הדין, ללמוד להכיר אותו ולהחליט בעצמכם האם הוא מספיק טוב עבורכם ובשביל מה שאתם צריכים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *