רשלנות רפואית גרמה לכם לאיבוד העצמאות

רשלנות רפואית היא מצב אשר בכוחו לפגוע באופן מהותי בבריאותו של אדם אשר היא נגרמה לו באופן ישיר או עקיף. אם חווית רשלנות רפואית כלשהי, אשר גרמה לך לפגיעה פיזית ממשית עד כדי אובדן העצמאות שלך וסיוע  ממטפלת סיעודית במהלך שגרת היומיום שלך, חשוב מאוד שתדאג לתבוע את הגוף הרפאי אשר ממנו נגרמה לך רשלנות רפואית או את הרופא אשר גרם לך אותה בכדי לקבל את מה שמגיע לך בגין רשלנות רפואית זו.

רשלנות רפואית

מהי רשלנות רפואית

רשלנות רפואית, כשמה כן היא, מצב שבו בעקבות רשלנות של רופא או גוף רפואי כלשהי בקבלת החלטות, בבחירת טיפול לא נכון, באי מציאה של ממצאים בבדיקה כלשהי או בשל כל סיבה אחרת אשר גרמה לרופא או לגוף הרפואי להתרשל בתפקידו, נפגע המטופל באופן כלשהו מבחינה פיזית,. ישנם לא מעט אנשים אשר בעקבות אבחון לא נכון של מחלה ובעקבותיה טיפול לא תואם,  נפגעו בצורה ממשית עד כדי נכות פיזית. כמו כן, ישנם לא מעט מקרים שבהם אם ילדה תינוק בעל מומים רבים אשר רופא לא גילה בבדיקה. לעיתים גם יכול להיגרם מוות מיותר למטופל בעקבות קבלת החלטה הלא נכונה של הצוות הרפואי בהתאם לניתוח אשר לא רלוונטי עבורו, מתן תרופה מסכנת חיים ועוד.

תביעה בגין רשלנות רפואית לאדם אשר איבד את עצמאותו

כל אדם אשר נפגע באופן פיזי מהמערכת הרפואית או מרופא ספציפי, יכול לפנות לעורך דין העוסק בתחום רשלנות רפואית בכדי להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית ולקבל פיצויים כספיים ממי שאחראי לרשלנות זאת. גובה הפיצויים נקבע בהתאם לרמת הפגיעה באותו אדם. במידה ונגרמה לך פגיעה ממשית שגרמה לך לנכות כלשהי ולאבדן עצמאותך בשל רשלנות רפואית ואתה נאלץ להיעזר במטפלת סיעודית לצורך התנהלות ביומיום, כדאי שתדע שגובה הפיצויים אותם תקבל כאשר תגיש תביעה בגין רשלנות רפואית יהיו גבוהים באופן משמעותי. כמו כן, מלבד הפיצויים, לרוב המערכת הרפואית תאלץ לממן עבורך את עלות המטפלת הסיעודית אשר אתה נעזר בה בגין אותה רשלנות אשר פגעה בך.

כיצד תקבל את המגיע לך מפגיעה בשל רשלנות רפואית

במידה ונפגעת באופן מהותי מאוד  עד כדי עזרה של מטפלת סיעודית, חשוב מאוד לפנות לעורך דין מקצועי, מנוסה וותיק בתחום תביעות בגין רשלנות רפואית. רק עורך דין מעין זה יוכל לסייע לך לקבל בדיוק את מה שמגיע לך. אמנם, פיצויים כספיים ומימון של המטפלת הסיעודית לא יחזירו לך את איכות החיים אשר הייתה לך בטרם איבדת את עצמאותך, אך יעניקו לך את המעט שתוכל לקבל מסיטואציה מעין זו ויגרמו למי שהיו מעורבים באותה הרשלנות לשלם על מעשיהם בדרך צודקת וראויה. בחירת העורך דין היא חשובה מאין כמותה מכיוון שככל שעורך הדין מנוסה בתביעות מעין אלו, כך תהליך המשפט יהיה קל יותר והוא יוכל לייצג אותך ולהוכיח קשר ישיר בין הפגיעה שלך לרשלנות הרפואית בצורה מהירה יותר ומשמעותית יותר.

Comments are closed.