עורך דין מקרקעין תל אביב

יתרונות עורך דין מקרקעין המומחה בעיר תל אביב

מאחורי כל עסקת נדל"ן, ניתן למצוא שלל קריטריונים הכרוכים בסיכונים אשר עשויים לשנות את פני התמונה, הן עבור הרוכש והן עבור המוכר. כיוון שרובינו איננו מעורים בתחום הנדל"ן אנו עלולים לחתום על הסכמים מבלי להבין לעומק מהן כל ההשלכות,קצרות וארוכות טווח ועל כן חשוב ביותר לערב עורך דין מקרקעין, לגרים בתל אביב או הקונים נכס בתל אביב או אזור המרכז, עדיף לפנות לעורך דין מקרקעין תל אביב המכיר את הנפשות הפועלות בבנקים , בעירייה, בוועדות ומומחה בנהלים , תהליכים, בעיות היסטוריות וכו' בתל אביב

חשיבות מעורבות מקצועית

חשוב להבין שנושא הקרקעות במדינת ישראל עשוי להימצא סבוך, ולו כיוון שחלק מהאדמות מוגדרות כפרטיות וחלק שייכות למדינה. כמו כן, ניתן לרכוש קרקע מחברות, מקבלנים, מקבוצות רכישה וכדומה, כך שחשוב לערב איש מקצוע על מנת להבין מהן ההשלכות עבור כל סיטואציה וסיטואציה. להלן רשימת היתרונות מהם ניתן ליהנות כאשר משכילים לפנות אל עורך דין מקרקעין תל אביב:

רשימת יתרונות

•בדיקת הנכס – אדם שבקיא בתחום, כגון עורך דין מקרקעין, יידע לייעץ האם מומלץ למכור (או לרכוש) כיום את הנכס, או שמא מומלץ לחכות מספר שנים. כמו כן הוא גם יידע לבחון מיהם הבעלים האמיתיים של הנכס, האם יש בעיות בנייה שנוגעות לנכס, או האם מרחפת בעיית עיקול מעל הנכס. כלומר תיערך בדיקה מקיפה, כך שלא יתגלו בעיות ברגע האחרון.

•שירותי זיכרון דברים – לא פעם בעת סגירת עסקה, שני הצדדים נוהגים לחתום על זיכרון דברים. יש להבין שמסמך זה מהווה הסכם תקף בעיני החוק, ועל כן אין למהר לחתום על דבר בטרם עורך דין מקרקעין עבר על כלל הסעיפים ווידא שהם תואמים את האינטרסים שלכם. לעתים שינוי ניסוח, או תוספת מינורית, עשויים לשנות את פני הדברים.

•משא ומתן – רכישה או מכירה של נכס כרוכה בהוצאה כספית מהותית. אי לכך חשוב ביותר לערב אדם שבקיא בנושא באופן יומיומי, ולו על מנת להבטיח את טובתכם ואת הרווח הכספי. מכאן שיש לדעת מה לדרוש, על מה להימנע לחתום, לאיזה מחיר יש לשאוף וכדומה.

•עזרה בהתנהלות – על מנת לחתום על עסקת נדל"ן, אין זה רק מספיק לחתום על מסמך ולהעביר כספים, אלא יש צורך להיערך מול מגוון מוסדות ממשלתיים (ואפילו מול מגוון גופי מימון), ועל כן עורך דין מקרקעין תל אביב יידע לנווט את ההתנהלות שלכם באופן חכם ומסודר.

•השבחת נכסים – כיום יש משמעות רבה להשבחת נכס, אם מבחינת תוספת מרפסת ואם מבחינת תמ"א 38. אי לכך ניתן לסמוך שעורך דין מקרקעין יידע להציף את הדברים ואף יידע להשיג עבורכם את התמורה הנאה ביותר.

•ליווי שוטף – יש להבין שלא פעם לאחר שהעסקה נחתמת, המעורבות של עורך הדין אינה מגיעה לתומה, ולו כיוון שלעתים בתום הרכישה מתגלים פגמים, ועל כן יש לדעת מה ניתן לדרוש ואף כיצד.

עוד משהו שיעניין אותך, אישים מתחום התקשורת:
עופר אלשיך you tube
עופר אלשיך goole +
עופר אלשיך

Comments are closed.