עורך דין גירושין :מיהו ומה תפקידיו?

גירושין הוא מצב מצער עבור בני זוג, אשר החליטו לפרק את הזוגיות שלהם. יש זוגות אשר אחרי שנים רבות, לאחר שהקימו משפחה, מחליטים, מסיבות מגוונות, לפרק את הקשר הזוגי ולהיפרד. הגירושין הוא תהליך מורכב ומאתגר, אשר לעיתים נלווים אליו ויכוחים וקונפליקטים של בני הזוג, בעקבות חלוקת רכוש ביניהם, אופן חלוקת המשמורת על הילדים המשותפים ועוד. במקרים אלו של קונפליקטים בני הזוג מגיעים לבית המשפט, לדיני משפחה, כדי לטפל בעניין הגירושין. בנוסף, זוגות המחליטים להתגרש ייאלצו לעבור לא רק בבית המשפט לדיני משפחה אלא גם בבית הדין הרבני, לדון בסוגיות של הפרידה וחלוקת הממון בין בני הזוג. חשוב להתייעץ עם עורכי דין המתמחים בענייני גירושים ודיני משפחה, על מנת שתקבלו את הייעוץ הטוב ביותר עבורכם, לטובת האינטרסים שלכם, כדי לסיים את הקשר הזוגי בצורה הטובה ביותר.

עורך דין גירושין הוא עורך דין המתמחה בענייני גירושין בין בני הזוג. כשמגיעים למחלוקות אודות חלוקת הרכוש המשותף וסוגיות נוספות הנלוות להליך הגירושין, הרי שעורך דין גירושין יידע כיצד לטפל בעניינים אלו, בזמנים הכואבים של הפרידה, לטובת הלקוח/ה שלו. חשוב לפנות אל עורך דין גירושין מקצועי ומיומן, שקיבלתם אודותיו המלצות על מנת שתקבלו את השירות המשפטי הטוב ביותר עבורכם, במיוחד בזמנים קשים ומורכבים, כמו במצבי גירושין. אין ספק שגירושין הוא מצב לא פשוט עבור בני הזוג ולכן עורך דין גירושין יידע כיצד לטפל בסוגיות משפטיות וחוקתיות כדי שבני הזוג יוכלו להתגרש, עם כמה שפחות עימותים ומחלוקות ביניהם, לטובת כל הצדדים המעורבים בתהליך הגירושין. עורך דין גירושין יידע גם לייעץ ולתת מענה לשאלות משפטיות מגוונות, כאשר עולים סימני שאלה אודות היבטים חוקתיים הנוגעים להליך הגירושין. עורך דין גירושין יידע לענות לסוגיות אלו לטובת לקוחותיו, ולייעץ להם באופן הטוב ביותר שישרת את האינטרסים של כל אחד מהמעורבים בהליך הגירושין באופן היעיל ביותר, במיוחד כאשר ילדים מעורבים בהליך זה, ומעוניינים להקטין מחלוקות שליליות, עד כמה שאפשר, כדי שלא ישפיעו על הילדים ויגרמו להם טראומות מיותרות.

בכל מקרה, גירושין הוא מצב בו בני הזוג מחליטים להיפרד ולוותר על חוזה הנישואים ביניהם. בגירושין גם ילדים מעורבים בסכסוך בין הוריהם ולכן עורך דין לענייני גירושין יידע כיצד לפתור מחלוקות בין בני הזוג, ולתת להם ייעוץ משפטי, לפתרון מחלוקות, באמצעות דיני החוק, ובבית המשפט, על מנת להצליח לעבור את הגירושים בשלום. כאשר מצליחים לפתור בצורה מקצועית את המחלוקות בין בני הזוג המתגרשים, הרי שאז ניתן ליישם הליך גירושין יעיל ואפקטיבי, לטובת כל המעורבים בו. לעיתים יש בני זוג הפונים להליך גישור, בו מגשר יכול לפתור את הסכסוך ביניהם, מחוץ לכותלי בית המשפט, באמצעות תהליך דיון ומשא מתן מול המגשר, כדי לנסות לפתור מחלוקות וויכוחים בין בני הזוג, מחוץ לכותלי בית המשפט.

לסיכום, בני זוג המתגרשים בימינו, נתקלים לעיתים במחלוקות ביניהם, אשר מקשים על סיום הגירושין בצורה יעילה ואפקטיבית. במקרים אלו של קושי לפתור מחלוקות בין בני הזוג כדאי להם לפנות אל עורך דין המתמחה בגירושין כדי לפתור את הבעיות ביניהם באופן משפטי ובהתאם לדרישות החוק. חשוב למצוא את הפתרון היעיל כדי לפתור ויכוחים ואי הסכמות בין בני הזוג, ולכן במקרים רבים, עורך דין לענייני גירושין יוכל לסייע לפתור מחלוקות מגוונות, ולהגיע לפתרון עבורם מול השופט בין כותלי בית המשפט, ובכך לסיים את הגירושים בהצלחה עבור בני הזוג.​

עוד משהו שיעניין אותך:
שי פניני
לשכת עורכי הדין בישראל
משרד עורכי דין – שי פניני

Comments are closed.