כל הדינים האלו: מה שחשוב לדעת על הסתייעות בעו"ד במקרה פלילי

בעוד שחלק מאיתנו יכולים לעבור חיים שלמים מבלי להסתבך אפילו פעם אחת עם החוק, חלקנו האחר ייפגש עם החוק במקרים שאינם משתמעים ל-2 פנים – מקרים של עבירה, לפעמים עבירות פליליות. האם גם אתם הסתבכתם עם החוק? אם כן, הסיוע של עורך דין הוא בלתי נמנע, במיוחד אם מדובר בפלילים.

אין ספק, אנחנו כולנו אזרחים בעלי זכויות וחובות, רק שחלקנו מפרים את החובות והחוקים שהמדינה מנחילה עלינו. במקרים של עבירות פליליות, אין אפשרות להימנע מהסיוע של עורך דין, אלא אם אתם בעצמכם עורכי דין ומעוניינים לייצג את עצמכם, בכל מקרה /שבו אתם צריכים את הסיוע המשפטי של עורך דין פלילי, ההמלצה הכי גורפת היא להחל בתהליכים המשפטיים האלו כמה שיותר מהר.

מה חשוב לדעת על הסתייעות בעורך דין פלילים?

בעזרת הסיוע המקצועי של עורך דין פלילים, אנשים רבים מצליחים להמתיק את גזר הדין הפוטנציאלי ששופטים יכולים לגזור עליהם. עורכי דין, בסופו של דבר, מטרתם היא להתמקח על העבירה הפלילית שאתם ביצעתם, או על העבירה הפלילית שאתם חשודים בה.

חשוב לזכור כי אף בנאדם לא אשם כל עוד הוכח שהוא אשם, ככה שאנחנו מזמינים אתכם תמיד להילחם על הצדק ועל הזכויות שלכם. ייתכן שאתם צריכים סיוע בגין ביטול כתב אישום של נאשם, אולי בנושאים משפטיים אחרים. בין אם כך או כך, דבר אחד הוא בטוח – אתם לא תתפשרו על אי-צדק שנעשה לכם.

ביטול כתב אישום מחמת הספק – גם זה קיים

אנחנו מדגישים את הפרט הבא – אל תחליטו לבד אם אתם אשמים או לא. במקרים רבים אדם בטוח שהוא עבר עבירה פלילית, אבל בפועל קיימים חוקים ותקדימים מסוגים רבים ושונים, ככה שאתם חייבים להכיר את החוק לעומקו בכדי להבין אם אכן התבצעה עבירה פלילית.

במקרים מסוימים והאמת די רבים, אדם יכול להיות מנוקה מהאשמה מחמת הספק, כך שגם אם חלילה התבצעה עבירה פלילית, חשוב לבדוק אותה על כל היבטיה ומכל הכיוונים. בסופו של דבר, הכי חשוב שתתחילו להניע את גלגלי הצדק כמה שיותר מהר.

למה צריך לפנות לעורך דין פלילי כמה שיותר מהר?

בין אם חלילה ביצעתם עבירה פלילית מסוג כזה או אחר, אנחנו ממליצים לכם תמיד להניע את התהליכים המשפטיים האלו כמה שיותר מהר, ככה שאתם תוכלו להגיע לשקט הנפשי שאתם צריכים מוקדם ככל האפשר. אם אתם צריכים סיוע של עורך דין פלילי, פנו לאחד כזה בהקדם האפשרי ואל תמתינו עד שהזמנים ילחצו אתכם לפינה.

בשורה התחתונה, כשתהליכים כאלו מתבצעים ברוגע יחסי ולא תחת לחץ של זמנים, לעורך הדין יש יותר מרחב עבודה, יכולת תמרון ואפשרות "משחק" עם תיק התביעה. בהצלחה!

Comments are closed.