איך לשכור שירותי משרד עורכי דין?

יש אנשי מקצוע שלשירותים שלהם אתם זקוקים בשלב מוקדם של ההתנהלות העסקית שלכם. הסיבה לשכירת שירותי עורך דין המתמחה בדיני מסחר אינו ברור לכולם.

עורך דין טוב שמלווה את העסק מספק סיוע חיוני כמעט בכל היבט של העסק שלכם, החל מהתיאומים המשפטיים הבסיסיים, בניית המערך המשפטי של החברה, ומתן ייעוץ לגבי הגנה על זכויות היוצרים וסימני המסחר שלכם על מנת להתמודד היטב עם תביעות. אך ראשית, חשוב להבין מספר כללים לגבי שירותי משרד עורכי דין.

אם תמתינו עד שיתבעו אתכם, זה יכול להיות מאוחר מדי

רוב העסקים הקטנים דוחים את העסקת שירותי משרד עורכי דין עד שהם מקבלים זימון לבית משפט. טעות מרה. הזמן לשכור שירותי עורכי דין שמתמחים בדיני מסחר הוא לפני שתובעים אתכם. לאחר שהוגש לכם זימון והוגשה נגדכם תלונה, זה כבר מאוחר מדי.

הבעיה כבר התרחשה, וזו רק שאלה של כמה תצטרכו לשלם, מבחינת עלויות משפט, שכר טרחת עורכי דין והוצאות אחרות. כשיש לכם עורך דין שמלווה את ההתנהלות העסקית שלכם באופן שוטף, הבעיות נפתרות לפני שהן מופיעות.

מערכת המשפט של ישראל היא מכונה משומנת היטב

קל להגיע לבית המשפט, אך קשה מאוד לצאת ברגע שנכנסתם. רוב עורכי הדין מסכימים שאף אחד לא אוהב לשלם שכר טרחה למשרד עורכי דין על כל דבר. אבל שכר טרחה שעורכי הדין יגבו מכם על מנת למנוע מכם להיקלע לבעיות הוא רק חלק קטן ממה שיגבה מכם עורך דין אותו תשכרו על מנת לצאת מהצרות ברגע שהן מתרחשות.

משרד עורכי דין גדול או קטן?

ככל שמשרד עורכי הדין גדול יותר, כך השירותים שתקבלו יהיו מקיפים יותר. לחברות גדולות יש מספר יתרונות על פני משרדים קטנים. במהלך עשרים השנים האחרונות, עורכי דין הפכו למיוחדים מאוד. אם אתם מקבלים ליווי משרד קטן, סביר להניח שלעורכי הדין במשרד לא יהיו את כל הכישורים הדרושים להגנה על העסק המתפתח שלכם.

משרדי עורכי דין גדולים, שמעסיקים למעלה מעשרה עורכי דין, יכולים לטפל בתביעות שלכם, לנהל משא ומתן על חכירת משרדים או שטחי מסחר, להגיש פטנט או סימן מסחרי, לנסח הסכמים, לרכוש תכנות, לייעץ לכם לפטר עובד שאינו מהימן, ולפקח על הדוחות השנתיים של החברה שלכם.

במוקדם או במאוחר, תזדקקו לשירותי המומחים ותזדקקו לשירותים של עורכי דין מומחים, ולעתים לייעוץ של שניים, שלושה או יותר עורכי דין בעת ובעונה אחת.

יתרונות העסקת משרד גדול

למשרד עורכי דין גדול יש ברוב המקרים את כל המיומנויות המשפטיות להן אתה זקוק, "תחת קורת גג אחת". לעורכי הדין יש הרבה כוח לייצג אתכם בבית משפט השלום או בבית המשפט המחוזי, והם מעורים בקהילה המשפטית הלאומית.

מכתב נוקב ממשרד עורכי דין גדול, המעסיק שלושים עורכי דין, הרבה יותר מפחיד מאשר מכתב לקוני של עורך דין מתחיל שאינו מיומן. בנוסף, כשאתם שוכרים שירותי משרד עורכי דין גדול ומבוסס, אתם מקבלים גם יתרונות בלתי מוחשיים, כגון הצגת מקורות מימון אליהם אינכם מודעים, או איתור הסדרי שותפות.

בשורה התחתונה: אתם צריכים עורכי דין מיומנים לצדכם

כי אין ספק שאם תנהלו חברה יזמית שצומחת במהירות ומתכננת לצאת לציבור, או להימכר לחברה גדולה ביום מן הימים, יהיה עליכם לעבוד עם עורכי דין ששמותיהם מוכרים בבנקאות, בתחום ההשקעות ובקהילות הון סיכון.

Comments are closed.